Altijd al eens voor een écht orkest willen staan, maar heb je geen idee hoe dat moet? Dan is dit je kans! Tijdens het Gouden Spiker Festival mag jij – onder leiding van topdirigent Jappie Kuipers – voor een echte brassband staand. Zonder ervaring of diploma. Gewoon, om het uit te proberen!
Wat ga je doen?
‘Dirigeren voor Dummies’ is een clinic waarin jij de basics leert van dirigeren. Jappie laat je stap voor stap zien wat erbij komt kijken. Je krijgt van tevoren bladmuziek en opnames om je voor te bereiden.
En dan… sta je zelf op de bok, voor Brassband De Spijkerpakkenband!
Waarom meedoen?
Dirigeren is meer dan met een stokje zwaaien – het is muziek maken, leiden, inspireren. Dus: een vette ervaring, nieuwe skills en misschien wel een nieuwe passie. Als je het leuk vindt, kun je daarna ook verder met een echte directiecursus.
Praktisch
Vrijdag 9 mei | 18:45 – 22:00
Gouden Spiker Festival, MFC De Wier, Ureterp
Gratis deelname – beperkt aantal plekken!
Aanmelden vóór 25 april: info@goudenspikerfestival.nl
Vragen? Mail: heleen.talman@gmail.com of app/bel: 06-173 088 26