Netwerkbijeenkomst Dans “Een frisse start”

Amateurkunst Dans Activiteit
Datum zondag 1 maart 2026
Tijd 16:30 - 17:30
Locatie Stadsschouwburg De Harmonie
Voor wie Choreografen en ondernemers in de danssector in Fryslân
Prijs Gratis

Het is al geruime tijd geleden dat de dansgemeenschap in Fryslân samenkwam. Keunstwurk pakt die handschoen op en organiseert op 1 maart een netwerkbijeenkomst voor choreografen en ondernemers in de danssector in Fryslân. Een mooie gelegenheid om elkaar weer te ontmoeten, bij te praten en vooruit te kijken.

De bijeenkomst vindt plaats in Stadsschouwburg De Harmonie. Vooraf is er de mogelijkheid om een dansvoorstelling te bezoeken.

Netwerkbijeenkomst

Om 16:30 uur start de netwerkbijeenkomst in de Boekenzaal. De bijeenkomst duurt ongeveer een uur en staat in het teken van uitwisseling en verbinding.

Geronimo Chancoso licht zijn nieuwe rol als cultuurverbinder dans toe en deelt de resultaten van de 0-meting van het Friese dansveld, die hij de afgelopen periode heeft uitgevoerd. Hij bespreekt de belangrijkste bevindingen en observaties en gaat in op wat deze betekenen voor de danssector in de provincie Fryslân.

Er is volop ruimte om vragen te stellen, reacties te delen en met elkaar in gesprek te gaan. Het doel van de bijeenkomst is om samen te verkennen waar we nu staan, welke behoeften er leven en welke kansen er voor de toekomst liggen.

Na afloop heffen we het glas op een frisse start en is er gelegenheid om verder te praten en nieuwe verbindingen te leggen.

Dansvoorstelling

Voorafgaand aan de netwerkbijeenkomst kun je de dansvoorstelling LOS//GAAN bezoeken. Deze voorstelling is gemaakt door Geronimo Chancoso in samenwerking met theaterstudenten van FIRDA.

De voorstelling begint om 15:00 uur en vindt plaats in de Middenzaal. Deelnemers aan de netwerkbijeenkomst zijn van harte welkom. Je kunt je interesse aangeven op het aanmeldformulier. Er is plaats voor 40 personen; toewijzing gebeurt op volgorde van aanmelding.

Tijdschema

15:00-15:45 uur – optioneel: bezoek dansvoorstelling LOS//GAAN
16:30-17:30 uur – netwerkbijeenkomst
17:30-18:00 uur – borrel

Aanmelden

Meld je aan via het aanmeldformulier. Aanmelden kan tot en met 22 februari 2026.

Praktische gegevens

Voor wie Choreografen en ondernemers op het gebied van dans in Fryslân
Datum zondag 1 maart 2026
Tijd optioneel: 15:00-15:45 uur dansvoorstelling LOS//GAAN
Tijd 16:30 – 17:30 uur; borrel tot 18:00 uur
Locatie Boekenzaal Stadsschouwburg De Harmonie in Leeuwarden
Kosten gratis
Aanmelden Je kunt je aanmelden t/m 22 februari 2026 via de aanmeldbutton

Contact

Heb je vragen? Neem contact op met: